برگرها

بهترین برگر در نوشهر

اگر از افراد سوال شود که غذای فستفود مورد علاقه آنها چیست متعجب خواهید شد که چه تعداد از آنها پاسخشان همبرگر خواهد بود. رابطه عاشقانه بین انسان و همبرگر در سراسر جهان سالهاست که ادامه دارد. بسیاری از مردم عاشق یک همبرگر آبدار هستند که در یک سطح خاص ادویه دار می شود و این باعث می شود صف های طولانی در یک رستوران فست فود شکل بگیرد. از همین رو شما در هرجای دنیا که باشید به دنبال بهترین همبرگر خواهید بود. این امر در اینجا هم صدق می کند و عاشقان برگر به دنبال بهترین برگر در نوشهر هستند. از این رو، رستوران کیوانو در منوی خود طیف متنوعی از برگر ها را برای تمام ذائقه ها ارائه می دهد.

همانطور که افراد تسلیم برگر می شوند، هر روز بازدید از یک رستوران فستفود در یک شهر جای تعجب ندارد. اما قبل از آن، بیایید بررسی کنیم دقیقاً چه چیزی یک برگر عالی ایجاد می کند؟

برگر های کیوانو

چه کسی می گوید که همبرگر برای شما مضر است؟ آنها را باور نکنید! شما هیچگاه نمی توانید یک برگر خوش مزه را نادیده بگیرید. به همین دلیل شما را به دیدن بهترین برگر در نوشهر دعوت می کنیم. این شما و این هم لیست برگرهای کیوانو.

مامیلاریا چیکن برگر کیوانو

مامیلاریا چیکن برگر
(mammillaria Burger)

سینه مرغ مزه دار شده سوخاری، سس بیگ مک، قارچ، خیارشور، گوجه، پنیر گودا، کاهو

چیکاکن برگر بهترین برگر فروشی نوشهر

چیکاکن برگر
(Chicucken Burger)

سینه مرغ مزه دار شده گریل، سس بیگ مک، گوجه، قارچ، خیارشور، کاهو، گودا

چیز کاکتی برگر بهترین برگر نوشهر

چیز کاکتی برگر
(Cheese Cacti Burger)

150 گرم گوشت خالص گوساله، گوجه، خیارشور، گودا، کاهو، سس بیگ مک

ساگوآرا برگر

ساگوآرا برگر
(Saguaro Burger)

150 گرم گوشت خالص گوساله، گوجه، خیارشور، کاهو، سس بیگ مک

کیوانو برگر

کیوانو برگر
(Kivano Burger)

300 گرم گوشت خالص گوساله، گوجه، خیارشور، گودا، کاهو، قارچ، سس بیگ مک

فروکاکتی برگر

فروکاکتی برگر
(Ferocacti Burger)

150 گرم گوشت خالص گوساله – هالوپینو – خیارشور – گوجه – کاهو – گودا – سس بیگ مک

کابوی برگر

کابوی برگر
(Cowboy Burger)

150 گرم گوشت خالص گوساله، گوجه، خیارشور، گودا، کاهو، سس بیگ مک

اپیدلانتا برگر کیوانو

اپیدالانتا برگر
(Epithelantha Burger)

150 گرم گوشت خالص گوساله، گوجه، خیارشور، گودا، کاهو، سس قارچ، سس بیگ مک

فاکتورهای بهترین برگر در نوشهر

نان برگر

نان گرد تازه

یک برگر بدون نان گرد هیچ مفهومی ندارد. کیوانو از این نان گرد غافل نشده است. چون نان گرد مثل خونه ی برگر می ماند و چیزی است که همبرگر را در خود نگه میدارد و از همه مهم تر آن را جذاب تر می سازد.

کیوانو در تهیه نان گرد برگر بسیار حساسیت به خرج می دهد تا مبادا مخلفات و سس های درون آن، نان را به یک بشقاب برگر خیس و غم انگیز تبدیل نکند. به همین دلیل کیوانو نان های برگری را انتخاب و تهیه می کند که هم خوشمزه باشند و هم بسیار با کیفیت پخت شده باشند. از این رو خود را در جمع رستوران هایی که بهترین برگر در نوشهر را دارند جای گرفته است.

گوشت برگر دست ساز

خود گوشت برگر که ستاره ی اصلی یک همبرگر خوشمزه است باید تا حدودی چربی گوشت گوساله داشته باشد. چرا که این مقدار چربی باعث میشود گوشت برگر شما هیچ گاه خشک نشود. امروزه، گوشت های مختلفی وجود دارد که رستوران ها برای منوی برگر خود تهیه می کنند. اما مهم ترین گزینه برای تهیه گوشت برگر این است که اولا تازه باشد و ثانیا به صورت دست ساز تهیه شود. از طرفی یک برگر دست ساز باید همیشه خوشمزه و پر از عطر و طعم باشد.

فستفود کیوانو برگرهای خود را از تازه ترین مواد اولیه آماده می کند و در برگر ها مختلف خود استفاده می کند. از همین رو شما یک برگر شرکتی میل نمی کنید. با اولین گاز از برگر خود متوجه طعم بی نظیر آن خواهید شد. به نظر ما مهم ترین عامل در انتخاب بهترین برگر در نوشهر همین دست ساز بودن برگر می باشد.

گوشت برگر
پنیر همبرگر

پنیر همبرگر

پنیر همان چیزی است که یک برگر را تکمیل می کند. پنیر گودا و موزارلا شرکای عالی برای یک همبرگر آبدار است. بعضی از سرآشپزها پنیر زیادی یا انواع مختلف پنیر را روی تکه برگر خود می گذارند. آنها پنیرها را ذوب می کنند و مردم را به بهشت چیزبرگر می برند. پنیرهای رایج در همبرگرها گودا، چدار و موزارلا هستند.

مخلفات برگر

وقتی انواع مختلفی از مخلفات وجود داشته باشد، یک همبرگر ساده می تواند به یک غذای خوشمزه در منو تبدیل شود. اما انتخاب را برای شما سخت می کنند. غالبا خیارشور، کاهو و گوجه به یک همبرگر کلاسیک اضافه می شوند. گرچه این روزها تغییرات زیادی وجود دارد که مردم آنها را دوست دارند. برای مثال، برخی از چوریتسو، هالوپینو، انواع سس، پیاز کاراملایز و غیره نیز استفاده می کنند.

هر مدل سسی را که انتخاب کنید، هنگام خوردن همبرگر خود یک مهمانی خواهید داشت. سس های مختلف مطابق با سلیقه افراد تهیه شده اند و هر کدام طعم خاصی به برگر می دهند. علاوه بر این، یک همبرگر عالی همان است که با سیب زمینی سرخ شده خورده می شود و عضو جدا نشدنی از آن می باشد.

مخلفات برگر
نوع پخت گوشت برگر

نوع پخت گوشت برگر

در آخر، شما می توانید نحوه پخت و پز خود را انتخاب کنید: گریل شده، سرخ شده یا پخته شده. اینکه برگر شما به چه شکل پخته شود در عطر و طعم آن نتایج مختلفی را رقم می زند. برای مثال، یک برگر گریل شده، آبدار و خوش مزه است، برگر سرخ شده دارای لبه های ترد است، و برگر پخته شده می شود بسیار نرم می شود. طعم همه اینها عالی است. با توجه به سلیقه افراد، در کیوانو تمامی برگر ها گریل می شود تا هم مزه ی خود را از دست ندهد و هم خشک نباشد.

سس  دست ساز برگر

در کیوانو تمام سس های استفاده شده چه بر روی میز و چه بر روی خود برگر ها به صورت دست ساز در کیوانو تهیه می شوند. از این رو شما با مزه ی متفاوتی رو به رو خواهید شد.

سس برگر

ما شما را به میل کردن بهترین برگر در نوشهر دعوت می کنیم.

اصلا چقدر درباره برگر و منشا آن میدانید؟

همبرگر، که به آن برگر  نیز می گویند از گوشت گاو چرخ شده تهیه می گردد. در واقع برگرها یک ساندویچ متشکل از یک تکه گوشت چرخ شده در یک رول نان گرد به همراه مخلفاتی همچون خیارشور، گوجه، کاهو، پنیر گودا، قارچ، چوریتسو، بیکن و غیره می باشند.

منشا همبرگرها ناشناخته است، اما پنیر و ساندویچ همبرگر احتمالاً توسط مهاجران آلمانی قرن نوزدهم به ایالات متحده آورده شده است، جایی که در طی چند دهه همبرگر را به عنوان یک غذای قدیمی آمریکایی در نظر گرفته است. اهمیت همبرگر در فرهنگ عامه آمریکایی با فراگیر بودن مجازی آن در کباب پزهای حیاط خانه و منوهای رستوران های فست فود و ازدیاد استندها و رستوران های به اصطلاح همبرگر نشان داده شده است. برخی از رستوران های زنجیره ای مانند مک دونالد، برگر کینگ و وندی در سراسر جهان تکثیر شدند.

همبرگر به طور معمول به عنوان ساندویچ، بین دو نصف یک نان گرد خورده می شود. سس خردل، سس مایونز، سس گوجه فرنگی یا کچاپ و سایر چاشنی ها، به همراه تزیین های کاهو، پیاز، گوجه فرنگی و خیار شور خرد شده، تزئینات مرسوم را تشکیل می دهند. مثلا در معروف ترین نوع برگر یعنی چیزبرگر، یک تکه پنیر گودا روی گوشت برگر ذوب می شود.

گوشت برگر باید از گوشت گوساله تازه گرفته شود و فاقد فرآورده های فرعی یا مواد افزودنی غیر گوشتی باشد. به گوشت برگر می تواند چربی گوشت گاو و چاشنی نیز اضافه کرد.

تمامی این موارد یک برگر عالی ایجاد می کند که شما عاشق آن می شوید. بنابراین، بهترین برگر در نوشهر نیز از این ویژگی ها مستثنی نیست.

عاشق برگر هستید؟ عاشق پیشنهادات ویژه چی؟

با عضویت در خبرنامه ما از تخفیفات و پیشنهادات ما خبر دار شوید