ساندویچ ها

بهترین ساندویچ در نوشهر

هر کس ساندویچ مورد علاقه خود را دارد، که اغلب با درجه خاصی از مشخصات آماده می شود: گوشت، هات داگ یا ژامبون؟ کبابی یا سوخاری؟ مایونز یا کچاپ؟ با هر ذائقه و سلیقه ای که داشته باشید می توانید بهترین ساندویچ در نوشهر را فقط در رستوران کیوانو نوش جان کنید.

اختراع ساندویچ به حدود 40 سال قبل بر می گردد و از آن زمان تا به حال کلی تغییر کرده است و انواع ساندویچ ها در تمامی رستوران ها به چشم می خورد. تا جاییکه پیدا کردن بهترین ساندویچ در نوشهر کار سختی شده است. اما ما در کیوانو تلاش کردیم تا بهترین ساندویچ نوشهر را برایتان به ارمغان بیاوریم از این رو 3 ساندویچ زیر را در منوی خود قرار دادیم:

ساندویچ هات داگ سوخاری

ساندویچ هات داگ سوخاری

هات داگ سوخاری، دیپ چدار، موزارلا، خیارشور، قارچ، گوجه، کاهو

ساندویچ رست بیف

ساندویچ رست بیف

راسته گوساله پخته شده، سس قارچ، موزارلا، قارچ، کاهو، خیارشور، فلفل دلمه، سس بیگ مک

ساندویچ استیک کیوانو

ساندویچ استیک

فیله گوساله گریل، سس بیگ مک، خیارشور، قارچ، گوجه، ریحون

بهترین ساندویچ در نوشهر با کیوانو

کیوانو همیشه تلاش کرده تا متوجه این امر گردد که چه چیزی باعث خوشمزه شدن و سالم بودن یک ساندویچ می شود تا آن را تبدیل به بهترین ساندویچ نوشهر کند. به همین دلیل، سه استراتژی هوشمند ساندویچ را برای تهیه بهترین ساندویچ در نوشهر سرلوحه کار خود قرار داد.

استراتژی شماره 1: نان مناسب

نان ساندویچ در واقع لباس آن محسوب می گردد. سال ها پیش، یک ساندویچ معمولاً شامل دو برش نان بود. اکنون، بسیاری از رول ها، نان ها و بسته بندی ها آنقدر بزرگ هستند که وزن آنها به اندازه چهار برش استاندارد نان می باشد. برای هوشمند نگه داشتن بخش های کربوهیدرات، یک تکه نان باگت برحسب تغذیه یک وعده را در نظر گرفتیم.

نان مناسب
مخلفات ساندویچ

استراتژی شماره 2: مخلفات ساندویچ

با کشف چاشنی هایی که هم خوش طعم هستند و هم سالم، ساندویچ های کیوانو خوشمزه تر و خوش طعم تر شدند. ما در کیوانو تمامی مخلفات و جزئیات یک ساندویچ را از تازی ترین مواد اولیه تهیه می کنیم.

معمولا اکثر ساندویچ ها دارای کاهو و گوجه هستند، اما ما در کیوانو سعی کردیم با مخلفات دیگری همچون ریحون تازه یا پنیرهای مختلف مزه های خاص و جدیدی را به مشتری ها ارائه دهیم.

استراتژی شماره 3: سس مخصوص

در کیوانو تمام سس های استفاده شده چه بر روی میز و چه بر روی خود ساندویچ ها به صورت دست ساز در کیوانو تهیه می شوند. در نتیجه تمامی این موارد باعث پدید آمدن بهترین ساندویچ در نوشهر در کیوانو شده است.

سس مخصوص ساندویچ

بهترین ساندویچی نوشهر

کیوانو از سال 98 توانسته است جایگاه خود را در بین رستوران های فست فود در قلب نوشهر باز کند و تبدیل به بهترین ساندویچی نوشهر گردد. هر چند رستوران کیوانو غذاهای دیگری نیز دارد اما در این بین دوستداران ساندویچ را اصلا فراموش نکرده است.

تاریخچه ساندویچ

یکی از ساده ترین غذاهای فست فودی ساندویچ می باشد که قدمت آن به قرن 18 میلادی بر می گردد. شخصی به نام جان مونتاگو در حال بازی کردن بود و برای او برش هایی از گوشت در لای نان آوردند تا بتواند در حین بازی غذایش را بخورد. از آن پس خوردن ساندویچ در بین اروپاییان رواج پیدا کرد. ساندویچ ها به دو نوع گرم و سرد تقسیم شدند و هر کدام دستور پخت خود را دارند.

عاشق ساندویچ هستید؟ عاشق پیشنهادات ویژه چی؟

با عضویت در خبرنامه ما از تخفیفات و پیشنهادات ما خبر دار شوید