پیتزاها

بهترین پیتزا در نوشهر

پیتزا فست فود محبوب دنیاست. ما آن را همه جا، در خانه، در رستوران ها، در گوشه و کنار خیابان می خوریم. هر ساله حدود سه میلیارد پیتزا فروخته می شود که هر نفر به طور متوسط ​​46 برش دارد. وقتی نوبت به یک تکه پیتزا می رسد، ویژگی های خاصی وجود دارد که یک پیتزای خوب را از علی جدا می کند. فرض کنید به نوشهر آمده اید و به دنبال بهترین پیتزا در نوشهر می باشید. به کدام رستوران باید بروید؟ چه پیتزایی باید سفارش دهید؟

پیتزاهای خوشمزه و خوش طعم کیوانو

رستوران کیوانو بهترین پیتزا در نوشهر را سرو می کند. ما پیتزا و انواع فست فود را با کیفیت بالا ارائه می دهیم و خدمات تحویل و دلیوری پیتزا را نیز ارائه می دهیم. با ما تماس بگیرید و بهترین پیتزا در نوشهر را هم اکنون سفارش دهید!

پیتزا چانو

پیتزا چانو
(Chano Pizza)

خمیر، سس سیر، استیک، قارچ، موزارلا، ریجون، پیاز، کاراملایز

پیتزا رست بیفبهترین پیتزا فروشی در نوشهر

پیتزا رست بیف
(Roasted Beef Pizza)

خمیر، سس قارچ، راسته گوساله پخته شده، موزارلا، گوجه چری، قارچ

پیتزا پپرونی کیوانو

پیتزا پپرونی
(Pepperoni Pizza)

خمیر، سس ناپولیتن، پپرونی، موزارلا، هالوپینو

پیتزا مارگریتا نوشهر

پیتزا مارگریتا
(Margherita Pizza)

خمیر، سس ناپولیتن، گوجه، موزارلا، ریحون

پیتزا نیویورکی کیوانو

پیتزا نیویورکی
(New York Style Pizza)

خمیر، سس سیر، استیک، پپرونی، قارچ، موزارلا، ریحون

پیتزا چیکن ماشروم کیوانو

پیترا چیکن ماشروم
(Chicken Mushroom Pizza)

خمیر، سس سیر، سینه مرغ گریل شده، پپرونی، قارچ، موزارلا، گوجه چری

پیتزا پریماورا کیوانو پیتزا سبزیجات

پیتزا پریماورا
(Primavera Pizza)

خمیر، سس ناپولیتن، کدو و بادمجان گریل شده، قارچ، ذرت، فلفل دلمه، موزارلا

پیتزا کاپریچیوزا

پیتزا کاپریچیوزا
(Cappricciosa Pizza)

خمیر، سس ناپولیتن، ژامبون گوشت و مرغ، قارچ، موزارلا، فلفل دلمه

پیتزا چیکن پستو نوشهر

پیتزا چیکن پستو
(Chicken Pesto Pizza)

خمیر، سس پستو، سینه مرغ گریل شده، قارچ، گوجه خشک، موزارلا، ریحون

پیتزا پریماورا

پیتزا ساسیج
(Sausage Pizza)

خمیر، سس سیر، سالامی، موزارلا

پیتزا چیکن آلفردو کیوانو

پیتزا چیکن آلفردو
(Chicken Alfredo Pizza)

خمیر، سس آلفردو، سینه مرغ گریل، قارچ، فلفل دلمه، موزارلا

پیتزا سوجوک بهترین پیتزا فروشی نوشهر

پیتزا سوجوک
(Sujuk Pizza)

خمیر، سوجوک، پنیر

بهترین پیتزافروشی نوشهر

وقتی از مردم می پرسند غذای مورد علاقه آنها چیست، بیشتر مردم پیتزا را نام می برند. این لایه نان گرد، نازک (یا ضخیم) که روی آن سس گوجه فرنگی، پنیر و مقداری سبزیجات یا گوشت قرار دارد، غذای بیشتر مردم برای هر موقعیتی است. پیتزا تنها غذایی است که در دورهمی ها، به هنگام تماشای فیلم یا فوتبال، در محل کار، در خانه پیدا می شود. شما اگر وارد یک رستوران فست فود شوید خواهید دید که یکی از غذاهای روی میز حتما پیتزا خواهد بود. با این همه محبوبیت، تعداد رستوران هایی که این غذا را خوشمزه و با مواد اولیه تازه درست می کنند تا پیتزای باکیفیتی را به مشتری ارائه دهند بسیار محدود است. رستوران کیوانو یکی از بهترین پیتزافروشی نوشهر می باشد که انواع بهترین پیتزا را به شما عزیزان ارائه می دهد.

برای اثبات این ادعا به عنوان بهترین پیتزافروشی نوشهر مواردی وجود دارد که باید برای تشخیص یک پیتزای خوب در نظر بگیرید و توجه کنید. اگر آماده هستید که با انتخاب بهترین پیتزا در نوشهر، وعده غذایی خود را به سطح دیگری برسانید.

ویژگی های بهترین پیتزا

در این بخش به ویژگی های بهترین پیتزا می پردازیم که به نوعی ویژگی پیتزاهای کیوانو است:

ضخامت خمیر پیتزا

خمیر های پیتزا به طرز متفاوتی ساخته می شوند و اغلب به دلخواه تهیه می شوند. ضخامت خمیر ممکن است برای برخی از افراد مهم باشد، اما مهمترین قسمت این است که جویدنی است و تمام مواد پیتزا را در خود نگه می دارد. خمیر بسیار مهم است زیرا پایه و اساس پیتزا شما است. اگر خمیر بی کیفیتی در پخت پیتزا استفاده کنید، کل تجربه پیتزا را از بین می برد. به همین دلیل در کیوانو برای پخت بهترین پیتزا در نوشهر از خمیر پیتزاهای با کیفیت و اندازه ضخامت مناسب استفاده می کند و آن را طوری طبخ می کنند که بین تردی و نرمی آن تعادل برقرار باشد.

ضخامت خمیر پیتزا
مواد اولیه تازه

مواد اولیه تازه

یکی دیگر از ویژگی های مهم یک پیتزای خوب این است که همه مواد اولیه باید تازه باشند و تعادل را بین یکدیگر برقرار کنند. داشتن نسبت مناسب پنیر و سس روی خمیر از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. شما نمی خواهید طعم سس بر روی طعم پیچیده پنیر غالب باشد. سس گوجه فرنگی، پنیر و مخلفات پیتزا را به عنوان نت های موسیقی در نظر بگیرید – ظاهراً همه آنها با یکدیگر هماهنگ هستند. وقتی یک ماده سازگار با عطر و طعم کلی نباشد، فوراً مزه ی پیتزا را بد می کند. سس پیتزا متشکل از گوجه فرنگی هایی است که با سیر، ریحان و نمک چاشنی شده اند و عطر و طعمی فوق العاده قوی ایجاد می کنند. همچنین سس باید به طور مساوی بر روی تکه پیتزا شما پخش شود تا با هر اسلایس تجربه کنید و از آن لذت ببرید.

در فست فود کیوانو، شما می دانید که وقتی پنیر بین هر اسلایس کشیده می شود، یک اسلایس باور نکردنی پیتزا می خورید. پنیر موجود در یک اسلایس پیتزا کاملاً ذوب شده و رشته ای است بدون اینکه پیتزا را با رطوبت بیش از حد اشباع کند. در کیوانو پنیر پیتزا عالی استفاده می شود تا محکم به خمیر بچسبد بدون اینکه هرگز از آن دور شود.

خوش رنگ

کلید دیگر در تشخیص بهترین پیتزا، داشتن رنگ های زنده است. این بدان معنی است که مواد مورد استفاده تازه و خوب پخته شده اند. گوجه فرنگی باید قرمز زنده باشد. وقتی گوجه فرنگی پیر می شود، کمی تیره می شود و اسیدیته و نمکی بیش از حد می دهد. این ممکن است در بعضی از پیتزا ها کارساز باشد ، اما اغلب اوقات ، هنوز طعم کلی پیتزا را تحت تأثیر قرار می دهد و ممکن است برخی جوانه های چشایی را از بین ببرد. پنیر بیش از حد پخته شده قطعاً منفی است. داشتن پنیر دانه دار، ترد و لاستیکی روی پیتزا، روی کل وعده غذایی شما تأثیر می گذارد.

بدیهی است که اگر پنیر و گوجه فرنگی تازه باشد، همه موارد دیگر باید به دنبال آن نیز تازه باشند. ریحان ماده مهمی در پیتزاهای ناپلئونی است. باید سبز و مرطوب و زنده باشد. ریحان معمولاً بعد از پختن پیتزا در فر به آن اضافه می شود تا طعم آن تازه و قوی بماند. وقتی پیتزا را با ریحان می پزید، ممکن است رطوبت خود را حفظ کند اما ممکن است دچار سوختگی شود.

خوش رنگ
روغن زیتون

روغن زیتون

روغن زیتون سبک و لطیف است اما حاوی نت های شگفت انگیزی از آجیل و سبزیجات تازه با کمی ادویه به عنوان طعم دهنده است. اگر پیتزا پر از گوشت و خیلی چرب نیست، افزودن روغن زیتون برای کمک به تعادل همه طعم ها همیشه تصمیم خوبی می باشد.

اکنون که تمام ویژگی های اصلی بهترین پیتزا در نوشهر را می دانید، وقت آن است که به نوشهر بروید و بهترین پیتزافروشی نوشهر یعنی کیوانو را ردیابی کنید. اگر هم نمی توانید از خانه بیرون بیایید، بهترین راه حل تحویل پیتزا در نوشهر است.

سس دست ساز پیتزا

در کیوانو تمام سس های استفاده شده چه بر روی میز و چه بر روی خود پیتزاها به صورت دست ساز در کیوانو تهیه می شوند. از این رو شما با مزه ی متفاوتی رو به رو خواهید شد.

سس پیتزا
تاریخچه پیتزا

تاریخچه پیتزا بسیار جالب است. واژه واقعی “پیتزا” اولین بار در سال 997 میلادی در گائتا، ایتالیا و متعاقباً در مناطق مختلف ایتالیای مرکزی و جنوبی ثبت شد. در حالی که قرن هاست که پیتزا در ایتالیا خورده می شود، تنها پس از جنگ جهانی دوم و زمانی که پیتزا در آمریکا محبوب شد، در ایتالیا محبوبیت زیادی پیدا کرد.

پیتزا یک شیرینی پخته شده با منشا ایتالیایی است که از پوسته ای شبیه نان کم عمق پوشانده شده با سس گوجه فرنگی، پنیر و غالباً با تاپینگ های دیگر مانند سوسیس یا زیتون تشکیل شده است. اعتقاد بر این است که کلمه پیتزا از یک کلمه ایتالیایی قدیمی به معنی “یک نقطه” است که به نوبه خود به کلمه ایتالیایی “pizzicare” تبدیل شده است، که به معنی “خرج کردن” یا “چیدن” است.

از عصر حجر، پیتزا جز اصلی رژیم های ایتالیایی است. شکل اولیه پیتزا نان خامی بود که در زیر سنگ های آتش پخته می شد. بعد از پخت و پز، آن را با انواع مختلف مواد پر کننده چاشنی و به جای بشقاب و وسایل برای جوشاندن آبگوشت یا گندم استفاده کردند. بعد از پخت و پز، آن را با انواع مختلف مواد پر کننده چاشنی و به جای بشقاب و وسایل برای جوشاندن آبگوشت یا گندم استفاده کردند. گفته می شود که ایده استفاده از نان به عنوان بشقاب از طرف یونانیانی است که نان گرد و تخت (پلانکونتوس) پخته شده با انواع مختلف مواد افزودنی را می خورند. زیرا غذایی ارزان و مناسب بود. در واقع می توان گفت پیتزا را فنیقی ها، یونانی ها، رومی ها یا هر کسی که رمز مخلوط آرد با آب و گرم کردن آن را روی یک سنگ داغ آموخته اند، ابداع کردند.

قرن 6 پیش از میلاد، در اوج امپراتوری ایران گفته می شود که سربازان داریوش بزرگ (521-486 ق. م.) که به راهپیمایی های طولانی عادت کرده بودند، نوعی نان را روی سپرهای خود پخته و سپس آن را با پنیر و خرما میخوردند.

لذت خوردن بهترین پیتزا در نوشهر را در کیوانو تجربه کنید.

عاشق پیتزا هستید؟ عاشق پیشنهادات ویژه چی؟

با عضویت در خبرنامه ما از تخفیفات و پیشنهادات ما خبر دار شوید